aze design wiesza na słupie

duet Aze Design poznałam przy okazji nabywania obrusa Messy, który grzecznie czeka w kolejce do opisania leżąc w swoim wygodnym kartonowym pudełku, w jakim przysłali mi go projektanci. Kupiłam go w napadzie potrzeby posiadania po obejrzeniu strony Aze, na której jest jeszcze jeden obiekt mojego pożądania – wieszak Tense.

Przed chwilą dotarły do mnie zdjęcia przesłane przez Annę i Artura, zatem do pióra (a raczej do klawiatury), ale najpierw popatrzcie:


Tense, czyli Napięcie, jest inspirowany formą słupa wysokiego napięcia. Występuje w dwóch wersjach – sklejkowej i mdf (lakierowanej). Kurtki i płaszcze wiesza się na izolatorach wystających pionowo z ramion słupa. Wieszak składa się z trzech identycznych elementów składających się do płaszczyzny, dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Powyżej wersja sklejkowa. Rewelacyjne zdjęcie, prawda?

Tutaj detal:

A tu wersja mdf:

No i wszystko jasne. Jest pomysł, podobnie jak w Messy – błyskotliwy i z jajem. Jest wykonanie – wieszak jest produkowany i można kupić go w kilku miejscach (min. bezpośrednio w Aze, jak to zrobiłam w Messym ale też np. w Fafarafa i w Beetroot). Jest zapotrzebowanie – czego jestem najlepszym przykładem :-)

Przeczytajcie, co Aze, czyli Anna Kotowicz-Puszkarewicz i Artur Puszkarewicz napisali o Tense:

„W obliczu zbliżającego się nieuchronnie kryzysu energetycznego zawsze warto mieć pod w zasięgu coś elektryzującego.
Wieszak TENSE pozwoli Ci wytworzyć napięcie towarzyskie kiedy tylko będziesz tego potrzebować!”

Tags:

Comments are closed.