roca W+W

Oczywiście że nie zapoomniałam. Napisałam w „materiałowym boomie” że pojchałam do Cieszyna obejrzeć najnowszą realizację Roca i już wam ją pokazuję.


Przedstawiam wam W+W, kombinat łączący funkcję wc, spłuczki i umywalki. I do tego z cechą, która powoduje, że sam fakt połączenia funkcji w jednym elemencie przestaje być najważniejszy. W+W jest ekologiczny.

Jeżeli ktoś z was zastanawiał się kiedyś, po co spłukiwać kibelek czystą wodą, identyczną z tą, jaką pijemy i w jakiej myjemy się, może już spać spokojnie. W+W działa tak, że woda z mycia rąk jest dezynfekowana specjalnym płynem z pojemnika pod umywalką i przechowywana w zbiorniku do czasu, kiedy spłukiwany będzie kibelek. Jeżeli jedak ktoś zamarzy o krystaliczej wodzie w spłuczce, może odzyskiwanie wody wyłączyć i przejść na tryb nieekologiczny, czyli taki, w jakim działają wszystkie inne wucety.

Całość na żywo wygląda dość ciężko. Uważam, że nie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni 1m2, jaką zazwyczaj mają osobne toalety. Myślę, że lepiej sprawdzi się w czymś większym, bardzo starannie zaprojektowanym. Jeszcze nie wiem w czym, ale mam W+W w głowie… Może ktoś z moich klientów zechce być eko i będę miała możliwość wymyślenia mu otoczenia. Jeżeli cena nie zniechęci, bo z tego co wiem, ma być kosmicznie drogi…

Comments are closed.