dzieciodizajn – elodie details

:–))))))))

Marcin mnie udusi. Popatrzcie co kupiłam:

Kocyk. Dla dzidziusia. Mało nie padłam ze śmiechu – musiałam to mieć :–)

A wszystko zaczęło się od smoczka, który znalazłam eksplorując internet w poszukiwaniu fajnych dziecięcych akcesoriów.
Smoczka nie kupiłam, bo nie jestem przekonana do smoczkowej ideologii, ale zapamiętałam go bardzo, bo trudno było nie zapamiętać:

Obywatel korzystający z takiego sprzętu sam nie kuma o co chodzi – znaczek jest dla niego jak każdy inny (chociaż przecież i tak się nie widzi ;–) ), a rodzice cieszą się bardzo z widoku.

I tak od smoczka trafiłam na stronę producenta, która okazała się być kopalnią gadżetów.

Elodie Details nie jest wbrew pozorom produkcyjno-handlowym oddziałem satanistycznej sekty, tylko producentem bardzo fajnych rzeczy dla dzieci.
I nie wszystko jest w trupka, są też inne wzorki, na przykład białe kropki:

które też mi się bardzo podobają, ale Mąż nie wytrzyma kolejnego kocyka w naszym domu ;–)))))

Poza tym czaję się jeszcze na parę drobiazgów z tej samej kolekcji co kocyk, na przykład na taką słodką buteleczkę:

więc muszę mieć w domu jeszcze trochę zapasowego miejsca.

A teraz badania statystyczne – większość oglądaczy smoczka – bo na zdjęciach smoczka testowałam reakcje na taki dość nietypowy dziecięcy wzorek – wcale nie uważa, że to jest śmieszne, albo co najmniej – musi powiedzieć coś usprawiedliwiającego uśmiech (bo to jest do licha ŻART!!!)
Bezpieczniej jest patrzeć na słodkie różowe ptysie w budyniu z domieszką koronek i falbanek, bo do takiego obrazu dzieci jesteśmy przyzwyczajeni. Czarny kolor nie kojarzy się z dziećmi, tak samo jak trudno jest wyobrazić sobie przytulne wnętrze z surowym betonem i trudno jest pomyśleć, że jak ktoś ma psa jorka to nie musi być egzaltowaną paniusią, prawda? Ale to się da zrobić! Kontrasty są super! I niech ci co chcą lub muszą, oburzają się i komentują – ich prawo.

A moje: śmiać się z tego co mnie śmieszy. Howgh.

Tags:

3 komentarze to “dzieciodizajn – elodie details”

  1. Bianka Says:

    Czadowe !

  2. maja Says:

    smoczek nie jest taki zły. niektóre dzieci mają ogromną potrzebę ssania (co uspakaja), dlaczego jej nie zaspokoić? przy kolce też się baaardzo przydaje.

  3. Anna Says:

    ta firma jest super. sama kupiłam dla swojego synka taki smoczek biały i czarny. mam tez buteleczki z czachami i kubek. sa super! z elodie mam tez kocyk i spiwór do spacerowki- polecam!!!