cars

Na fali powszechnego powiększania się rodzin naszych znajomych dziś będzie o czymś dla dzieci, a konkretniej do pokoju dziecięcego. Znalazłam superdywan autorstwa duetu Joanna Rusin&Agnieszka Czop, sami popatrzcie:

Czy można pomyśleć o lepszej kombinacji puzzli i dywnu? Wystarczy wypuścić potomka na filcowy parking o wymiarach155x155cm i zatrudnić do ustawiania autek w róznych kombinacjach. Godzina spokoju jest zapewniona (tak zawsze wydaje się ludziom, którzy nie mają dzieci ;-).

Dywan może mieć bazę w kolorze szarym lub beżowym a kolor autek można określić dowolnie, wybierając z palety.
Wyobraziłam sobie właśnie żółte autka na jasnym tle i idę rysować. Mam „na warsztacie” pokój 2 letniego chłopca. Pozdrawiam.

http://www.joannarusin.com
http://www.agnieszkaczop.com

Tags: , ,

2 komentarze to “cars”

  1. marta Says:

    …a pracochłonne wydłubywanie autek z worka w odkurzaczu może zająć dziecko nawet na dłużej niż godzina…

  2. Ola Wołczyk Says:

    Marta, i o to właśnie chodzi – o twórcze podejście do aktywności dzieci. Popatrz, jeden dywan i tyle radości. Pomyśl na przykład o autkach znajdowanych w torebce albo w dokumentach w trakcie negocjacji ze strategicznym klientem; o tych przyklejonych za pomocą gumy do żucia lub lepkich od czekolady rączek do siedzenia samochodu i potem to pleców (lub – jeszcze lepiej – siedzenia) rodzica. O tych we włosach, w misce z jedzeniem dla kota i wreszcie o tych przeżutych w ramach programu „dywan twoim najlepszym gryzakiem”. Nawet nie sądziłam, że cars jest taki wielofunkcyjny :-) pozdrawiam Ciebie i Barbarę Bjork :-)